سه‌شنبه, 6 فروردين 1398
         

امام جمعه،شهردار و شورای اسلامی شهر زاینده رود در پیامی میلاد فرخنده حضرت امام محمد باقر(ع) و حلول ماه رجب كه فرصت بالندگی روحی و فصل شكوفایی معنوی است را به همه شهروندان شریف شهر زاینده رود تبریك گفتند.

امام جمعه،شهردار و شورای اسلامی شهر زاینده رود در پیامی میلاد فرخنده حضرت امام محمد باقر(ع) و حلول ماه رجب که فرصت بالندگی روحی و فصل شکوفایی معنوی است را به همه شهروندان شریف شهر زاینده رود تبریک گفتند.
متن پیام بدین شرح است:

ماه رجب، ماه من ، بنده، بنده من ، و رحمت ، رحمت من است ،هر که در این ماه مرا بخواند ، اجابتش کنم و هر که حاجت آورَد ، عطایش کنم.
ماه رجب، از ماه‏های بزرگی است که طلوع سه امام معصوم، امام علی علیه ‏السلام ، امام محمد باقر علیه ‏السلام و امام جواد علیه ‏السلام را در آن شاهدیم و شروع بزرگ ترین جنبش تاریخ بشری، یعنی برانگیخته شدن پیام آور مهر و محبت، محمد مصطفی صلی‏ الله ‏علیه ‏و‏ آله برای هدایت و سعادت انسان‏ها، عید شکوفایی خوشبوترین گل هستی ، آغاز راه رستگاری و طلوع تابنده مهر هدایت و عدالت ، مبعث، در آن اتفاق افتاده است. یاد و نام پیشوایان شهید این ماه، حضرت امام موسی کاظم علیه ‏السلام و امام هادی علیه ‏السلام و نیز پیام‏ آور کربلا، زینب کبری (س) گرما‏ بخش دل‏های مؤمنان است و نیمه رجب هم، پذیرای معتکفان کوی دوست خواهد بود و شاهدِ خلوتِ مشتاقان هستیم، کسانی که دل درگرو محبت خدا نهاده اند، لحظه شماری می کنند تا با ورود به ماه رجب، و بهره مندی از برکات آن، به درک فیوضات ماه عظیم شعبان موفق شوند،و پس از آن بتوانند مدال لیاقت ورود به ضیافت الهی در ماه رمضان را دریافت نمایند.

🔹صفرزاده امام جمعه شهر زاینده رود
🔹ابوالفضل توکلی شهردار زاینده رود
🔹شورای اسلامی شهر زاینده رود

.: پورتال شهرداری زاینده رود:.
DOURAN Portal V3.9.8.211
V3.9.8.211